משחק ברפואה

אני אוהבת את העבודה שלה. אני אומרת את האמת. מי עוד, חוץ מרופא, יכול להרשות לעצמו לדבר על נושאים אינטימיים בלי בעיה. במיוחד אני אוהבת להעביר את העבודה ליחסים האישיים שלי. לשחק במקצועה שלי. אני זוכרת את הרגע שהפנטזיה לשחק ברופא ומטופל הגיעה לראש שלי. חיכיתי לחבר שלי מעבודה, הוא כרגיל התעכב. בהתחלה רציתי לאגן לו ריב גדול, די מהר זרקתי את המחשבה הזאת מהראש שלי. עדיף לארגן משחק.
הורדתי את הבגדים שלי ונכנסתי למקלחת. הרגשתי התרגשות בכל הגוף שלי. בדיוק מה שאני צריכה עכשיו. יצאתי מהמקלחת והסתכלתי לתוך המראה. מה שראיתי שם זה בחורה יפה עם אש בעיניים. לבשתי חזייה ותחתונים אדומים. רק הצבע הזה היה מעורר תשוקה ומחשבות סוטות במיוחד. פשוט נדי. אז לבשתי חלוק לבן. לא סגרתי אותו, לא רציתי להחביא את הגוף שלי. אני סוגרת את העיניים לשניה כדי לחשוב על תגובה שלו. צמרמורת קלה עוברת דרך כל הגוף שלי. אני מוכנה. 
אני שומעת את המפתחות נכנסות לתוך המנעול והדלת נפתחת.
"שרית!" – היה לו קשה לאסוף את המחשבות שלו למקום אחד" – את…."
אני לא נותנת לו להמשיך. אני עוטפת את הצוואר שלו בסטטוסקופ. מושכת אותו אליי  והשפתיים שלנו מתחברות. החושניות שלו מתחברת עם תשוקה שלי. הוא עוצר לשניה ומוריד את החולצה שלו. אנחנו שוב פעם מתחבקים חזק והנשיקות שלנו מעלים את החום בחדר. אני מרגישה את החום שהוא משדר. 
"אני רואה שאתה חייב רופא ודחוף" – אני מחייכת ורואה את התשוקה בעיניים שלו.
"תתפשט" – הקול שלי נשמע כמו פקודה. 
הוא מתחיל במהרה להוריד את כל מה שנשאר. כל הגוף היפה שלו מולי ואני רוצה אותו. 
אני קוראת לו עם אצבע, הסטטוסקופ הקר נוגע בחזה שלי. מוצא את הפטמה. יותר נמוך, עוד יותר נמוך. אני כבר לא שומעת את הלב שלו. רק מרגישה את התשוקה הבוערת שלו. אני זורקת את כלי עבודה שלי לצד – אנחנו לא צריכים אותו יותר. הוא שוב פעם מנסה לחבק אותי, אבל אני משתחררת. אני מנשקת את הגוף שלו, מוצצת את הפטמה. הוא מוציא גניחה ומכניס את האצבעות לתוך השיער שלי. 
"שרית היפה שלי" – אני שומעת את הלחישה שלו.
"תשקב" – שוב פעם נותנת לו פקודה. הוא נשכב על המיטה. בלי לחשוב שניה אפילו אני מתיישבת עליו. אני מרגישה את עצמי כמו רוכבת אמיתית. אני רואה בעיניים שלו הערצה בלי גבולות. אני יורדת אל הפנים שלו, מעביר עם האצבע על השפתיים. הוא נמשך אליי, אבל אני לא נותנת לו להתרומם. אני מצמידה את הידיים שלו אל המיטה ומלקקת את השפתיים שלו. נותנת לו נשיקה קטנה. אני רואה אש בעיניים שלו, הוא מוציא צעקה ושניה אחרי זה אני מוצאת את עצמי מתחתיו. איזה גוף חם יש לו. הוא מושיב אותי והידיים שלו גולשות אל החזייה שלי. בתנועה אחד החזייה נשארת על הרצפה. הוא משכיב אותי על הגב. מנשק את הפטמות שלי. ואני נעלמת.
כל מה שאני זוכרת אחרי זה קשה לתאר במילים. אבל כאשר התעוררתי בבוקר אחרי לילה של סקס מטורף שמעתי ממני 
"אני אוהבת אותך, שרית"