אחרי טיול בפארק


היה מזג אוויר מדהים בחוץ, שמש, לא יותר מדי חם. כמובן לא רציתי לשבת בבית כל היום והחלטנו אני ועוד חבר לצאת לעשות סיבוב בפארק עירוני. היה לנו קרוב לבית פארק נחמד ליד החוף. בימים כאלה תמיד היה שם הרבה אנשים. ראינו שתי בנות על ספסל, צעירות בנות 18-20. הם היו במצב רוח טוב ודיברו על משהו, זה היה נראה שהן לא צריכות מישהו אחר. חצאיות קצרות רק הדגישו את הרגליים היפות שלהן. בנות סקסיות אין מה להגיד. כאשר חבר שלי ראה אותן הוא ישר נדלק עליהן. ברגע שעברנו את הספסל הוא התחיל להיות לחוץ. "בוא נכיר אותן" – הוא אמר לי בלי הפסקה. ידעתי שגם אני הייתי שמח להעביר את היום הזה בחברה עם בנות כלאה, אבל התביישתי. במיוחד בגלל היופי שלהן.

הסתובבנו והלכנו בחזרה, החלטנו להתקרב אליהן ביחד, כדי להרגיש בטוח יותר. ברגע שהתקרבנו אליהן חייכנו ואני אמרתי את המשפט הראשון:

-"היי, בנות, אפשר לארח לכם חברה?"

-"או להכיר" – אמר החבר.

הן חייכו, הסתכלו אחת על השני וענו

"כן, בטח" – אז שוב פעם חייכו אחת לשניה בצורה מאוד שובבה.

"למה בנות כאלה חמודות ולבד בלי בנים?" – חבר שלי ניסה להיות חכם.

"החלטנו לנוח בילדיהם" – ענתה אחת מהן.

ככה התחילה ההיכרות שלנו עם הבנות האלה. היא נמשכה בבית קפה על הבירה וגם אחרי זה. לקראת הערב, כבר שיכורים יצאנו מהפארק.

"מי הולך לאן?" – שאלתי, הבנות הראו לכיוונים שונים לגמרי.

חבר שלי תפס את הבלונדינית ואני לקחתי את השטנית. הוא הציעה לה ללוות אותה הביתה ואני הצעתי את זה לבחורה השניה. ככה התחלקנו לזוגות.

הבית שלו היה קרוב מאוד והגענו לשם אחי כמה דקות. המשכנו עם הבירה ליד הבית שלה. החשיך די מהר, לא שמנו לב איך הלילה הגיעה. קראו לה מורן ואני הצעתי ללוות אותה עד הדירה, היא הסכימה. המעלית לא עבדה והתחלנו לעלות ברגל. עצרנו בית הכומות והמשכנו את השיחה שלנו. חדר מדרגות היה ריק והחלטתי לנשק אותה. לקחת את הידיים שלה והתקרבתי. היא רצתה את זה בעצמה והשפתיים שלנו התחברו. הצמדתי אותה לקיר והתחלתי לנשק את הצוואר שלה. הידיים כבר טיילו על הגוף שלה. הידיים שלה ליטפו אותי בחזרה. הרמתי רגל אחד שלה וליטפתי את הברך שלה. העור שלה היה מאוד נעים למגע, במיוחד כאשר השפתיים היו על הצוואר שלה. היא לא התנגדה, היא נשענה על הקיר, השתחררה ופשוט נהנתה ממה שעשיתי.

הידיים שלי גלשו למעלה יותר ויותר. שמתי לב שהיא נצמדה אלי. הורדתי את הרגל שלה והורדתי חולצה. לא היה שום דבר מתחת. זה היה הרגע שאיבדתי שליטה לגמרי. התנפלתי עם השפתיים על הפטמות שלה. הידיים שלי מצאו דרך אל התחתונים שלה. הם כבר היו רטובות לגמרי. היה נעים לגעת בכוס שלה דרך הבד. הגניחות שהיא התחילה להוציא רק הדליקו אותי יותר. היה אפשר לראות שהיא מחכה להמשך. הורדתי את התחתונים שלה והריח שלה ישר נכנס לאף שלי. איזה ריח מתוק. הכוס שלה היה הרטוב. ירדתי למטה והתנפלתי עם הפה על החור המתוק שלה. מצצתי את השפתיים שלה, הכנסתי לשון בפנים. היא אהבה את זה וידעתי את זה לפי הגניחות שלה. הטעם של הכוס שלה היה מחרמן מאוד, הזין שלי היה קשה כמו אבן. ניסיתי להכניס את הלשון שלי כמה שיותר עמוק. היא התפתלה עם כל הגוף שלה. היא רצתה שאני אמשיך.

קמתי ושוב פעם נישקתי אותה. סובבתי אותה וקיפלתי, היא נישענה על הקיר עם הידיים והמתינה עד שאני אחדיר את הזין שלי בתוכה. הורדתי את המכנסים, ליטפתי עם הראש החור שלה והכנסתי ישר לכל האורך. התחלתי לזיין אותה חזק, זה היה כל כך טוב.

הכל נגמר כאשר מצאנו את עצמנו יושבים על הרצפה עם הגב אל הקיר מנסים להחזיר את הנשימה. סקס כזה טוב לא היה לי חודשים כבר.